Air Bank přihlášení

I banku můžete mít rádi – Air Bank. Air Bank je česká banka, kterou si její klienti pochvalují. Air Bank internetbanking – přihlášení. Airbank přihlášení na účet – Internetové bankovnictví.

Air Bank je bankovní společnost, která nabízí kvalitní bankovní a investiční služby. Air Bank nabízí i půjčky – povolené přečerpání (kontokorent), spotřebitelské úvěry. Samozřejmostí je vedení účtu zdarma a dobře zabezpečené internetové bankovnictví, které se nazývá Air Bank Internetbanking. Air Bank Internetbanking si zřídíte zcela zdarma a svůj účet můžete spravovat on-line. Výhodou internetového bankovnictví je to, že ho můžete v pohodlí domova ovládat 24 hodin denně. Po přihlášení do bankovnictví lze zadávat tuzemské i zahraniční platby, sledovat pohyby na účtu, měnit limity pro výběr hotovosti v bankomatu, dobíjet svůj mobil a mnoho dalšího. Používat internetové bankovnictví Air Bank se určitě vyplatí.

Půjčka od Air Bank
V oblasti půjček Air Bank nabízí: půjčky, sloučení půjček, kontokorent (povolené přečerpání). Půjčková kalkulačka na webu vám umožňuje si spočítat výši měsíční splátky online. Za včasné splácení Air Bank odměňuje bonusovou úrokovou sazbou. Sjednání a vedení půjčky zcela zdarma. Předčasné splacení kdykoliv chcete a zadarmo!

Přednosti Air Bank internetového bankovnictví
Největší výhoda je ta, že vše ovládáte z pohodlí domova. Všechny příchozí a odchozí tuzemské platby zcela zdarma, příchozí a odchozí platby Česká republika – Slovensko zdarma, vysoká úroveň zabezpečení pomocí jednorázových SMS kódů, přehledné ovládání, zřízení zdarma. Jako jediná banka v ČR výhodně úročí peníze i na běžném účtu. Peníze na běžném účtu se úročí s výhodným úrokem.

Jak se přihlásit do Air Bank internetového bankovnictví?
Je to opravdu jednoduché a zvládne to úplně každý. Do přihlašovacího formuláře na stránce www.ib.airbank.cz zadejte vaše uživatelské jméno a heslo, potom klikněte na tlačítko Vstoupit (nebo stiskněte klávesu Enter). Přihlašovací údaje nikomu nesdělujte a zachovávejte je ve vší tajnosti (nejlépe šifrované).

Jak získat zapomenuté heslo do Air Bank internetového bankovnictví?
Po správném zodpovězení bezpečnostních otázek vám operátor zašle na váš mobil jednorázové heslo, které si při dalším přihlášení budete moci změnit.

Bezpečnost Air Bank internetového bankovnictví
Air Bank má internetové bankovnictví velmi dobře zabezpečené, takže zde máte své peníze opravdu v bezpečí. Air Bank má nepřetržitý dohled nad svými servery, takže žádný útočník opravdu nemá šanci.

Přihlaste se po stisknutí tlačítka Přihlásit se. Přihlášení je zdarma.
Toto není oficiální stránka Air Bank.