Přihlášení do InternetBanking ČSOB

Přihlášení do InternetBanking ČSOB rychle.

Československá obchodní banka (ČSOB) je banka, která je silný finanční partner mnoho lidí z České republiky. ČSOB banka internetbanking – přihlášení.

ČSOB je bankovní společnost, která nabízí fyzickým i právnickým osobám (s.r.o., a.s) bankovní a investiční služby. ČSOB nabízí i půjčky – povolené přečerpání (kontokorent), spotřebitelské úvěry i hypotéky. Samozřejmostí je kvalitně zabezpečené internetové bankovnictví, které se nazývá ČSOB InternetBanking 24. ČSOB InternetBanking 24 si zřídíte na pobočce ČSOB zcela zdarma. Výhodou internetového bankovnictví je to, že ho můžete v pohodlí domova ovládat 24 hodin denně. Po přihlášení do bankovnictví lze zadávat tuzemské i zahraniční platby, sledovat pohyby na účtu, měnit limity pro výběr hotovosti v bankomatu, dobíjet svůj mobil a mnoho dalšího. Používat internetové bankovnictví ČSOB se určitě vyplatí.

Možnosti ČSOB InternetBanking 24
Informace o vašem účtu máte k dispozici ve dne i v noci, můžete provádět běžné platební operace, vidíte informace o podílových fondech a investicích, správa úvěrů, můžete žádat o úvěr, informace o hypotéce, zasílání informačních SMS a e-mailů, můžete dobíjet kredit (T-Mobile, O2, Vodafone), nastavení platební karty, atd.

Přednosti ČSOB InternetBanking 24
Máte přístup k vašemu účtu 24 hodin denně, finanční zvýhodnění elektronického platebního styku, non-stop podpora (telefon, e-mail), kvalitní zabezpečení (čipová karta), přehled o veškerém dění na účtech, časová úspora a pohodlí (nemusíte navštěvovat pobočku ČSOB), přehledné ovládání.

Do InternetBanking ČSOB se přihlásíte po stisknutí tlačítka Přihlásit se.
Toto není oficiální stránka ČSOB.