Přihlášení do internetového bankovnictví ČSOB

Přihlášení do internetového bankovnictví ČSOB rychle. ČSOB CEB přihlášení. ČSOB InternetBanking 24 přihlášení.

Československá obchodní banka (ČSOB) je banka, která je silný finanční partner mnoho lidí z České republiky. ČSOB banka internetbanking – přihlášení do internetového bankovnictví.

ČSOB je bankovní společnost, která nabízí fyzickým i právnickým osobám (s.r.o., a.s) bankovní a investiční služby. ČSOB nabízí i půjčky – povolené přečerpání (kontokorent), spotřebitelské úvěry i hypotéky. Samozřejmostí je kvalitně zabezpečené internetové bankovnictví, které se nazývá ČSOB InternetBanking 24. ČSOB InternetBanking 24 si zřídíte na pobočce ČSOB zcela zdarma. Výhodou internetového bankovnictví je to, že ho můžete v pohodlí domova ovládat 24 hodin denně. Po přihlášení do bankovnictví lze zadávat tuzemské i zahraniční platby, sledovat pohyby na účtu, měnit limity pro výběr hotovosti v bankomatu, dobíjet svůj mobil a mnoho dalšího. Používat internetové bankovnictví ČSOB se určitě vyplatí.

Možnosti ČSOB InternetBanking 24
Informace o vašem účtu máte k dispozici ve dne i v noci, můžete provádět běžné platební operace, vidíte informace o podílových fondech a investicích, správa úvěrů, můžete žádat o úvěr, informace o hypotéce, zasílání informačních SMS a e-mailů, můžete dobíjet kredit (T-Mobile, O2, Vodafone), nastavení platební karty, atd.

Přednosti ČSOB InternetBanking 24
Máte přístup k vašemu účtu 24 hodin denně, finanční zvýhodnění elektronického platebního styku, non-stop podpora (telefon, e-mail), kvalitní zabezpečení (čipová karta), přehled o veškerém dění na účtech, časová úspora a pohodlí (nemusíte navštěvovat pobočku ČSOB), přehledné ovládání.

ČSOB CEB
Komplexní obsluha vašich firemních účtů a dalších produktů v bance. Mimo tradiční funkce internetového bankovnictví – ovládání účtů, zadávání plateb a přehled o pohybech – jsme pro vás připravili například:

Možnost napojení na účetní software pro automatizaci platebního styku.
Přehled a nastavování vašich platebních karet.
Virtuální pobočku pro elektronické podepisování smluv a dokumentů.
Online nastavení oprávnění jednotlivých uživatelů za vaši firmu.
Mobilní aplikaci s vybranými klíčovými funkcemi služby CEB.

ČSOB CEB přihlášení

ČSOB InternetBanking 24 přihlášení
Toto není oficiální stránka ČSOB.