Zonky přihlášení

Zonky.cz je společnost, provozující tzv. P2P lending, což znamená, že on-line propojuje lidi, kteří chtějí půjčku, s lidmi, kteří chtějí půjčit a tím zhodnotit své peníze. Vlastníkem Zonky je česká investiční skupina PPF miliardáře Petra Kellnera.

Jak to funguje?
Úplně jednoduše a on-line. Lidé vám půjčí až 300 000 Kč. Do systému nahrajete dva doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas) a výpisy z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Zonky vás prověří a sestaví nabídku přímo na míru. Pokud budete souhlasit, může dojít podpisu smlouvy. Smlouva je elektronická a podepisuje se snadno a rychle SMS kódem, který přijde do vašeho mobilního telefonu. Pro oslovení investorů bude potřeba sepsat krátký příběh toho, na co si chcete půjčit. Než se lidé se začnou skládat, budou vám na tržišti pokládat různé otázky. Jakmile se dostatečný počet lidí složí na vaši půjčku, Zonky odesílá peníze na váš bankovní účet.

Kdo je Zonky?
Společnost Zonky je solidní nebankovní společnost. Je registrována u České národní banky jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu.

Zonky registrace
K investování na Zonky je potřeba promo kód, který získáte zde. Do formuláře zadejte vaše jméno a email. Promo kód vám přijde na email.

Zonky přihlášení
Přihlášení na Zonky je jednoduché. Do přihlašovacího formuláře zadejte váš email a heslo.

Přihlaste se na Zonky – klikněte na tlačítko Přihlásit se.
Toto není oficiální stránka Zonky.