Amway přihlášení

Amway je největší společností přímého prodeje. Firma vyrábí kosmetiku, potřeby pro domácnost, doplňky stravy atd.

Podnikání s Amway
Amway je podnikatelská příleživost. Je ale pravda, že málokdo v tom uspěje. Distributoři spíše oslovují své známé a příbuzné, a samospotřebovávají. Ikonou Amway byznysu je Roman Hassmann, který Amway v 90. letech minulého století firmu do Česka zavedl.

Výrobky Amway
Výrobky Amway prodávají distributoři, kteří jsou nezávislé podnikající osoby, kterým firma vyplácí provize z prodeje. Většina Amway výrobků je kvalitních. Některé výrobky se mohou zdát předražené, ale jedná se o koncentráty (L.O.C. atd.).

Zkušenosti s Amway
Mnoho lidí z ČR má velkolepé zkušenosti s tímto „podnikáním“ hlavně z 90. let, kdy multilevel-marketing (MLM) frčel. Převažují ale spíš negativní zkušenosti. Za vše mohou distributoři i motivační organizace (AMO). Velkou kontroverzí jsou motivační semináře, kde často dochází k psychologické manipulaci.

Přihlaste se nebo zaregistrujte
Přihlášení je jednoduché, to zvládne opravdu každý. Přejděte na oficiální stránku Amway (odkaz níže – Přejít na Amway). Vyplňte své uživatelské jméno a heslo. Přihlásit se můžete jako Vlastník podnikání Amway, tak i jako Zákazník. Nemáte registraci? Pokud se chcete zaregistrovat jako jako Vlastník podnikání Amway, tak v registraci musíte vyplnit číslo vašeho sponzora, jinak k registraci nemůže dojít. Znamená to, že musíte vyhledat člověk, který už Amway dělá. Pokud žádného takového neznáte, zaregistrujte se jako zákazník.

Přejít na Amway
Toto není oficiální stránka Amway.