Soutěž Haló, tady Impulsovi registrace

Soutěž Rádia Impuls. Rádio Impuls – Haló, tady Impulsovi. Zaregistrujte se do hry právě teď a vyhrajte!

Na Rádiu Impuls máte šanci vyhrávat každý den 10 000 korun! Registrujte se zdarma na webu, moderátor rádia vám zavolá, vy pouze zvednete telefon a řeknete „Haló, tady Impulsovi“ a máte výhru jistou!

Princip soutěže
– Každý všední den ráno mezi 5:00 až 9:00 hodinou zavolá moderátor jednomu vybranému účastníku soutěže na zadané telefonní číslo, které účastník zadal do přihlašovacího formuláře na webu, nebo v SMS zprávě.
– Pokud účastník soutěže zvedne telefon před koncem šestého zazvonění a ohlásí-li se následně do 2 vteřin od okamžiku přijetí hovoru heslem „Haló, tady Impulsovi“, získá finanční obnos 10 000 Kč.
– Výhru lze ještě zdvojnásobit! Pokud v živém vysílání účastník správně a ve stanoveném časovém limitu odpoví na otázku (odpověď bývá na webu Rádia Impuls), kterou mu moderátor řekne, získává dvojitou odměnu. A to se už vyplatí!

Jak se zaregistrovat do soutěže?
Máte dvě možnosti:

1/ Vyplňte formulář na této stránce Rádia Impuls. Webový formulář je možné odeslat a zařadit do databáze soutěže nejvýše 1x za každých 5 minut. Takto se do soutěže zaregistrujete zcela zdarma.

2/ Odešlete SMS zprávu ve tvaru: IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera TELEFONNÍ ČÍSLO zašlete na číslo 900 11. Cena SMS se řídí vaším tarifem. Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4.

Registrovat se do soutěže Haló, tady Impulsovi
Toto není oficiální stránka Rádia Impuls.