MALL.CZ e-shop přihlášení

E-shop MALL.CZ
MALL.CZ je jeden z největších internetových obchodů v České republice. MALL.CZ bez problémů vyřizuje záruční i pozáruční sevis. MALL.CZ – internetový obchod, který nabízí bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky…

Prodej na splátky
MALL.CZ vám zprostředkuje úvěr za velmi výhodných podmínek. Vybrané zboží si objednáte a zvolíte „Platba na úvěr“. Po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru. Obratem dostanete odpověď na váš email, zda byla vaše žádost schválena. Pokud je úvěr schválen, vaše objednávka bude standartně zpracována.

Dárkové poukazy
Dárkové poukazy (do 2 000 Kč) objednáte přes formulář. Platíte kartou online. Poukazy jsou zasílány obratem v elektronické podobě ve formátu PDF.

MALL.CZ registrace
Pokud se chcete registrovat na MALL.CZ, Vyplňte registrační formulář (email, jméno), čímž provedete aktivaci vašeho účtu. Účet Mall je zcela zdarma.

MALL.CZ přihlášení
Přihlášení k účtu MALL.CZ je jednoduché. Přejděte na oficiální stránku MALL.CZ (odkaz níže – Přejít na MALL.CZ). Toto není oficiální stránka MALL.CZ. Do přihlašovacího formuláře zadáte registrační email (nebo jméno) a heslo.

Přejít na MALL.CZ
Toto není oficiální stránka Mall.