CZC.CZ přihlášení

CZC.CZ

CZC.CZ – eshop s levnou výpočetní technikou a elektronikou – počítače, notebooky, disky, monitory, tiskárny, televizory, mobilní telefony, herné konzole, kamery, tablety, fotoaparáty, navigace…

O CZC
CZC.CZ je jeden z největších internetových obchodů v České republice. CZC.CZ bez problémů vyřizuje záruční i pozáruční sevis.

Prodej na splátky s CZC
CZC.CZ vám zprostředkuje úvěr za výhodných podmínek. Vysněné zboží se dá pořídit na splátky už od 0 % v hotovosti! Do 30 000 Kč navíc bez potvrzení příjmů.

Dárkové poukazy CZC
Nevíte, jaký vybrat dárek? Věnujte dárkový poukaz! Poukaz lze použít na jakéhokoliv zboží na CZC.CZ v hodnotě 200, 500, 1 000 nebo až 5 000 Kč.

Montáž PC zdarma jedině s CZC
Chcete nový kvalitní počítač? Nechte si ho sestavit zcela zdarma! Objednejte si na CZC.CZ komponenty a nový počítač vám CZC sestaví a otestuje zdarma do 3 pracovních dnů.

Prodloužená záruka
Standardní záruka je 2 roky. S CZC si můžete záruku prodloužit až o 3 roky (5 let záruka)! Zakoupené zboží lze také pojistit proti náhodnému poškození a krádeži.

CZC – Způsob dodání zboží
Zakoupené zboží si můžete nechat poslat přepravní službou (Česká pošta, DPD, GLS, kurýr…). Dopravu ale můžete mít i zdarma! Buďto přes body, které máte na svém účtu, nebo když si zboží osobně vyzvednete na některém výdejním místě. CZC má 66 poboček po celé ČR.

Přihlaste se na CZC.CZ – klikněte na tlačítko Přihlásit se.
Toto není oficiální stránka CZC.