CZC.CZ přihlášení

E-shop CZC
CZC.CZ – eshop s levnou výpočetní technikou a elektronikou – počítače, notebooky, disky, monitory, tiskárny, televizory, mobilní telefony, herné konzole, kamery, tablety, fotoaparáty, navigace…

O CZC
CZC je jeden z největších internetových obchodů v České republice, který bezproblémů vyřizuje záruční i pozáruční sevis.

Prodej na splátky s CZC
CZC vám zprostředkuje úvěr za výhodných podmínek. Vysněné zboží se dá pořídit na splátky už od 0 % v hotovosti!

Montáž PC zdarma jedině s CZC
Chcete nový kvalitní počítač? Nechte si ho sestavit zcela zdarma! Objednejte si na CZC komponenty a nový počítač vám CZC sestaví a otestuje zdarma do 3 pracovních dnů.

Prodloužená záruka
Standardní záruka je 2 roky. S CZC si můžete záruku prodloužit až o 3 roky (5 let záruka)! Zakoupené zboží lze také pojistit proti náhodnému poškození a krádeži.

CZC – Způsob dodání zboží
Zakoupené zboží si můžete nechat poslat přepravní službou (Česká pošta, PPL, DPD, GLS, kurýr, zásilkovna…). Dopravu ale můžete mít i zdarma! Buďto přes body, které máte na svém účtu, nebo když si zboží osobně vyzvednete na některém výdejním místě. CZC má mnoho poboček po celé ČR.

CZC přihlášení
Přejděte na oficiální stránku CZC (odkaz níže – Přejít na CZC). V pravém horní rohu se nachází přihlašovací formulář. Do formuláře zadejte vaše registrační údaje (uživatelské jméno a heslo) a přihlaste se. Přihlásit se také můžete přes Facebook, Google, mojeID nebo Apple účet.

Přejít na CZC
Toto není oficiální stránka CZC.