Trivago přihlášení

Trivago – vyhledávač hotelů, srovnávač cen ubytování. Trivago vám najde hotel za tu nejlepší cenu. Můžete hledat ubytování například v Praze, Mariánských Lázních či Berlíně. Ubytování jednoduše najdete i pro eurovíkend, ať již jedete do Vídně nebo do Bratislavy.

Co je Trivago
Trivago je vyhledávač ubytování, v jehož databázi je více než 1 milionu hotelů na více než 250 rezervačních stránkách. Tento vyhledávač používá 120 milionů lidí měsíčně! trivago vám najde nejlevnější hotely v Praze, Bulharsku, Itálii, Francii, Rumunsku, Chorvatsku, Španělsku a mnoha dalších zemích.

Jak to funguje
Chystáte se na dovolenou nebo výlet a nemáte zajištěné ubytování? Chystáte do Chorvatka nebo Bulharska a shání levné ubytování. Sháníte levný hotel v Praze nebo Brně? Vyhledávač Trivago vám najde ten nejlevnější hotel. Stačí zvolit cíl a termín cesty. Během chvilky se vám Trivago zobrazí výsledky vyhledávání. Tyto výsledky je možné dál třídit, například podle dle ceny, vzdálenosti, počtu hvězdiček apod. Přes trivago si můžete rezervovat ubytování online.

Pomohou vám recenze hotelů
trivago není jen vyhledávač hotelů, naleznete zde více než 250 milionů recenzí hotelů, které vám spolu s miliony fotografií pomohou najít informace o konkrétním hotelu. trivago je proto ideálním pomocníkem pro výběr hotelu na dovolenou v Burgasu či Miláně, kde si pak už jen stačí vybrat hotel odpovídající vašim požadavkům.

Jak si rezervovat hotel?
Vyhledávač hotelů Trivago rychle, online a zdarma srovnává ceny ubytování, které nabízejí různé internetové rezervační stránky a hotely. Nejlacinější hotel najdete sice na Trivagu, ovšem samotná rezervace probíhá přímo u provozovatele hotelu. Když kliknete na tlačítku „Přejít na nabídku“ ocitnete se na stránce, která nabízí nejvýhodnější cenu hotelu. Zde můžete dokončit rezervaci přesně dle původního zadání na Trivago, nebo požadavky na ubytování můžete ještě změnit.

Trivago přihlášení, registrace
Trivago sice nevyžaduje přihlášení, ovšem mít účet u Trivaga je velká výhoda. Účet u Trivaga vám umožní ukládat a sdílet seznamy hotelů. Dále můžete vytvořit upozornění na změnu ceny pro své budoucí cesty.

Přejděte na oficiální stránku Trivago (odkaz níže – Přejít na Trivago). Do přihlašovacího formuláře zadejte váš email a heslo. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se zde.

Přejít na Trivago
Toto není oficiální stránka Trivago.